KURUMSAL

Misyon ve Vizyonumuz

     Pala Plastik olarak temel amacımız teknoloji ve insan kaynağını entegre ettiğimiz, mükemmel kalite ve yönetim anlayışıyla yürüttüğümüz işimizin sürekli gelişim ve sürdürülebilir performansını sağlamaktır. Müşterilerimizin günlük yaşamları ile endüstriyel faaliyetlerini iyileştirecek çözümler ve ürünler geliştirerek, müşteri odaklı bir yaklaşımla öncelikle Ege Bölgesin’de lider konuma geçmek ve ürünlerimizi yurtdışına pazarlayarak dünyanın daha fazla yerinde ve daha geniş bir pazarda var olup marka oluşturmak temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu amaçlarımızı başarma yolunda ilerlerken çalışanlarımıza, tüketicilerimize, içinde yaşadığımız topluma ve dünyaya karşı en yüksek kurumsal davranış standartları içinde bulunuruz.

Politikalarımız

Yönetim :
Pala Plastik, başta güvenirlik ve dürüstlük olmak üzere, insana saygı, çevreye duyarlılık, iş güvenliği ve hizmete odaklılık, inovasyon, müşteri memnuniyeti, sorumluluk gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler şirketimiz tarafından gerçekleştirilen bütün işlerde ve alınan bütün iş kararlarında esas alınmaktadır.
Kalite :
Şirketimiz ulusal piyasada rotasyon teknolojisiyle plastik imalatında lider konuma geçmeyi ve ürünlerini yurtdışına pazarlayarak daha geniş alanlarda büyümeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmasındaki en temel etken şüphesiz müşteri memnuniyeti olan bir kalite politikası izlenmesidir. Bu çerçevede değişen pazar koşulları ve müşteri beklentileri doğrultusunda sürekli olarak ürün ve hizmet kalitesini geliştirir ve destekleriz. Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendiririz ve sürekli iyileştirme prensibi doğrultusunda çalışırız.
Müşteri Memnuniyeti :
Müşterilerle ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız. Müşteri odaklı yaklaşım gösterir, müşterilerimizi dinler ve anlarız. Müşterilerimize özel çözümler sunar ve sorunlarına en kısa zamanda çözüm üretiriz. Hesap verebilen ve müşteri geri bildirimlerinden elde ettiği deneyimle kendini sürekli iyileştiren bir anlayışla çalışmayı hedefleriz.
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız: İş sağlığı ve iş güvenliği kuralları çerçevesinde iş kazası risklerini güvence altına alarak tüm çalışanlarımız ve ziyaretçilerimiz için daha sağlıklı ve güvenli bir iş ve yaşam ortamı sağlarız.